Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Czego słuchacie?

Go down 
+6
Qashqai
kmax
lipa3000
dred
Minimus
Tochers
10 posters
AutorWiadomość
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptySob Gru 01, 2007 6:41 pm

Czyli wasze gusty muzyczne.
Ja można powiedzieć, że nie mam jakby bardzo rozległych zainteresowań.
W głównej mierze słucham:
- Metalu (symfonicznego, power metalu, thrashu, heavy, trochę black i death, ale w porównaniu z resztą to dość mało).
- Rocka (alternatynego, gotyckiego, progresywnego, garażowego, grunge)
- Trochę, ale nie dużo Punk Rocka
- Muzyki klasycznej
i filmowej (tego najmniej).
Generalnie ostatnio bardzo mnie fascynuje muzyka japońska (Maximum The Hormone) oraz polska (Hunter, Coma i przede wszystkim Illusion).
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Minimus

Minimus


Liczba postów : 52
Registration date : 22/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyNie Gru 02, 2007 5:27 pm

J-Rock
J-Pop
Rock (głównie Red Hot Chilli Peppers)
OST z Death Note

Dawnymi czasy tylko techno, ale obecnie jedynie mogę freefall'a zatańczyć xPP Techno to takie nic nie wnoszące łubu-dubu Razz
A, i jeszcze jedno: Disco-Polo SUX! Nie cierpię tego nurtu(?) najczęściej o zboczonej tematyce.
Powrót do góry Go down
dred
Moderator
dred


Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyWto Gru 04, 2007 2:38 pm

Metal (power, speed, heavy, doom, black, death, speed black, grindcore, metalcore, thrash, true, i jeszcz wiele)
Rock (prog, hard, psyhodellic, Jazz Rock Blues Rock, Barok rock[polska odmiana])
Blues (Chicagowski szczególnie)
Jazz (awangardowy
Klasyczna
Ballady bardów, trubadurów, truwerów, itp.
Powrót do góry Go down
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptySro Gru 12, 2007 4:06 am

Heavy Metal, głównie power.
Moje ulubione zespoły to oczywiście Rhapsody of fire i Luca Turilli. Chętnie słucham też Hammerfalla i Nightwish. Osatatnio wpadła mi w ucho płyta Keldian.

A z takich bardziej folk to Otyg, Korpiklaani i oczywiście Trollfest. A, i świetny Turisas.
Powrót do góry Go down
dred
Moderator
dred


Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptySro Gru 12, 2007 12:15 pm

Sprecyzuj, o co Ci chodzi, pisząc Luca Trulli.
Chodzi Ci o kapele, czy solowe dokonania włocha? Pytam, bo ma on dwa osobne projekty: Luca Trulli i Luca Trulli's Band. ;]
Powrót do góry Go down
kmax
Upliker
Upliker
kmax


Liczba postów : 34
Age : 33
Registration date : 08/12/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyCzw Gru 13, 2007 7:08 pm

Ja słucham wszystkiego a głównie rocka tylko nie tak jak poprzednicy. Ja to wole tak od czasu do czasu sobie winampa włączyc przed kompem i nie mam raczej ulubionego zespołu. Lubie wszystko co dobre.
Powrót do góry Go down
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyCzw Gru 13, 2007 8:14 pm

dred napisał:
Sprecyzuj, o co Ci chodzi, pisząc Luca Trulli.
Chodzi Ci o kapele, czy solowe dokonania włocha? Pytam, bo ma on dwa osobne projekty: Luca Trulli i Luca Trulli's Band. ;]

Chodziło mi o zespół Luci i trochę mniej Luca Turilli's Dreamquest. Bardziej oczywiście lubię Rhapsody.
Powrót do góry Go down
Qashqai

Qashqai


Liczba postów : 48
Age : 30
Registration date : 13/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyNie Gru 16, 2007 8:23 pm

Muzyka klasyczna, chórki, rock, emo.
Ale mieszanka Smile
Nie słucham żadnego konkretnego zespołu, zazwyczaj ściągam, co mi wpadło w ucho.
Powrót do góry Go down
http://animes.nmj.pl
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 37
Registration date : 14/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyWto Sty 15, 2008 10:27 pm

Prodigy ^ ^ do Q3 z pro modem a zazwyczaj coś miodnego co się nawinie trzeba być tolerancyjnym ale Złomu dawno już nie słuchałem będę musiał odkurzyć swoje winyle z Dimmu i In Flames, Mnemic drunken
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
dred
Moderator
dred


Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyPon Sty 21, 2008 11:24 am

No i wreszcie ktoś, kto oprócz mnie słucha winyli. drunken Maniek, masz jakiegoś konkretnego dostarczyciela tegoż pięknego nośnika?? Ja kupuję na mystic.pl, ale wybór prawie tam żaden. Sad W dodatku nie mają winyli Helloween. Sad A w poznańskim Media Marktcie stwierdzili, że sprzedaż czarnego krążka jest nieopłapalna i odesłali je do centrali. Sad
Powrót do góry Go down
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 37
Registration date : 14/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyPon Sty 21, 2008 3:33 pm

Tak to już jest z winylami że co raz częściej trudno je dostać ja moje jedyne czarne kręgi mam od znajomych głównie dlatego że najzwyczajniej w swiecie nie stać mnie na nie pale
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
dusia

dusia


Liczba postów : 69
Age : 30
Registration date : 10/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyPon Sty 21, 2008 8:30 pm

Ja słucham rzeczy typu:
- Nightwish,
- melodie z openingów Naruto i Vision of Escaflowne,
- OST Sailor Moon
- Within Temptation
- pojedyncze utwory Rubika, Dody (nie lubię jej, ale melodie ma fajne) i Cerekwickiej

Raczej stonowane mjuziczki Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.anime-koda.yoyo.pl
ilbis

ilbis


Liczba postów : 4
Registration date : 25/12/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyPon Sty 21, 2008 10:40 pm

!!!!!!!!!PUNK ROCK!!!!!!!!! w tym jest siła Razz, a do tego jeszcze duuużo muzyki alternatywnej, reggae, czasem metalu (ale naprawdę rzadko ), i oczywiście jeszcze J-Rock, kocham X Japan
Powrót do góry Go down
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 37
Registration date : 14/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyCzw Mar 13, 2008 9:34 pm

Obecnie zniosło mnie na inne wody i zauroczyłem się śpiewem

Within Temptation
Nightwish
Mnemic

A także troszku coś niby techno-podobnego ale nie powiem Wam co to dokładnie jest ponieważ muzyka jest melodyjna i przyjemna wrzucę za chwile jakiegoś AMV z anime to sami sobie sprawdzicie bo specjalnie żadnego info na temat nie szukałem pirat

Muzyka klasyczna bez śpiewu z opery już wolę sobie po słuchać koncertów fortepianowych albo jakiś dobrych skrzypków affraid
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
dred
Moderator
dred


Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyCzw Mar 13, 2008 10:30 pm

Co do skrzypków to ostatnio się zasłuchałem w Nigela Kennedy'ego. Nieźle wymiata! Razz
Powrót do góry Go down
dusia

dusia


Liczba postów : 69
Age : 30
Registration date : 10/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyPią Mar 14, 2008 9:52 pm

No, Anarchy Maniek, w całości popieram twoje gusta Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.anime-koda.yoyo.pl
Skipek

Skipek


Liczba postów : 86
Registration date : 08/12/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptySob Mar 15, 2008 8:56 pm

Dobra najlepszy jest LP.

Teraz pytanko. Poszukuje jakichs smutnych, obojetnych, pozbawionych zycia piosenek znacie cos w tym stylu?
Powrót do góry Go down
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptySob Mar 15, 2008 10:06 pm

Skipek napisał:
Teraz pytanko. Poszukuje jakichs smutnych, obojetnych, pozbawionych zycia piosenek znacie cos w tym stylu?

Pewnie, tutaj: http://lena18.wrzuta.pl/audio/caTFDKLx8d/marsz_pogrzebowy
Powrót do góry Go down
Skipek

Skipek


Liczba postów : 86
Registration date : 08/12/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptySob Mar 15, 2008 11:22 pm

XD, to jest to, wielkie dzieki.

Teraz powaznie, szukam czegos najlepiej po angielsku spiewanego jednym cichym tonem, nie takich gdzie wydzieraja sie, ze gdyby nie skora to by im szczeny powypadaly.

Coz nie ma to mowi sie pech.
Powrót do góry Go down
Minimus

Minimus


Liczba postów : 52
Registration date : 22/11/2007

Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? EmptyNie Mar 16, 2008 12:52 am

http://immortalys.wrzuta.pl/audio/nrOSw0RRT9/
Jedyne co mi przychodzi do głowy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czego słuchacie? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie?   Czego słuchacie? Empty

Powrót do góry Go down
 
Czego słuchacie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Hyde Park :: Muzyka-
Skocz do: