Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Propozycje/pytania ;)

Go down 
+8
dusia
lipa3000
kmax
slam
dred
Tochers
Anarchy Maniek
tymek
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2008 4:54 am

Moich kilka propozycji.

Można by zmienić trochę wygląd strony na mroczniejszy. Razz Strasznie podoba mi się nowy lay stąd. I przydałoby się jakoś ulepszyć shout box. W tej chwili trzeba tam wpisywać swój nick, co stwarza możliwość podszywania się pod kogoś.
Powrót do góry Go down
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2008 4:05 pm

Jeśli chodzi o wygląd, to ciągle szukam jakiegoś nowego stylu, ale jeszcze żaden nie przypadł mi do gustu. Co do shouta, to istnieje również możliwość zamienienia go na chatboxa, wtedy jeżeli się zalogujesz, to nie ma możliwości zmiany nicku. Wydaje mi się, że chatbox jest trochę mniej wygodniejszy od zwykłego shouta, ale jeśli istnieje taka potrzeba mogę to zmienić.
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyPią Mar 07, 2008 9:15 pm

Styl jest w porządku Wink ( mam już dosyć tych mrocznych klimatów które psują tylko wzrok )

^ ^ propozycja można by było się po kusić o reklamę na innych stronkach bo jak na razie to forum przedstawia się raczej symbolicznie niż fachowa robota. A osoby które tu się pojawiają lub aktywnie biorą jakiś udział w tej stronce można policzyć na palcach u jednej ręki. Cool

Co powiecie na to żeby umieszczać tutaj polskie skanlacje tzn nie tyle skanlacje co skany oryginalnych mang wydawanych przez polskich wydawców? Jeśli chodzi o mnie mógłbym zeskanować swoje 20 tomików GTO od waneko i 3 tomiki Angel Sanctuary xD ale chyba to nie przejdzie co milicja wpadnie mi jeszcze do chaty a może jednak nie więc jak spróbujemy? afro
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
Skipek

Skipek


Liczba postów : 86
Registration date : 08/12/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyPią Mar 07, 2008 9:33 pm

Musze zgodzic sie z Anarchy Maniek. Forum trzeba rozleklamowac na innych stronach zwiazanych z anime i duzych forach takich jak np. Needs.pl, peb.pl.
Co do mangi mangi GTO to z checia bym ja poczytal i porownal do anime, ale lepiej nie wrzucac czegos, co ma licenje w polsce. Lepiej dac info o rekrutacji i stworzyc grupe skanlacyjna.

W przyszlym tygodniu dodam jakies 2 filmy lub ova, na pewno Clannad the movie od [QR], bo ma juz 80%.
Powrót do góry Go down
dred
Moderator
dred


Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyPią Mar 07, 2008 10:35 pm

@Anarczy Maniek, oczywiście, że nie przejdzie, ponieważ są wydawane w Polsce i do tłumaczenia mają prawa tłumacze z JPF i Waneko. Ja yeż mógłbym co nieco zeskanować, ale nie mam skanera. xD I jedyne, co z mojej kolekcji mógłbym zapodać to Crayon Shinchan po angielsku, którego mam w oryginale sprowadzonego ze stanów. Jak ja lubię się chwalić! Propozycje/pytania ;) - Page 2 Icon_rolleyes


Ostatnio zmieniony przez dred dnia Sob Mar 08, 2008 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptySob Mar 08, 2008 5:34 pm

No dredzio ja mam nadzieję, że panowie w mundurach jeszcze tu nie węszą, bo jak tak, to byś nieźle wypalił Razz.
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyNie Mar 09, 2008 4:54 pm

Widzę, że mamy nowy wyglądzik. Teraz fajnie jeszcze by było zobaczyć jakiś nowszy shoutbox (taki, gdzie nie trzeba wpisywać nicku). No i można by poprawić kilka przycinków, bo widać białe tło ze spodu. Ale ogólnie to wypas.
Powrót do góry Go down
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyNie Mar 09, 2008 11:32 pm

lipa3000 napisał:
Widzę, że mamy nowy wyglądzik. Teraz fajnie jeszcze by było zobaczyć jakiś nowszy shoutbox (taki, gdzie nie trzeba wpisywać nicku). No i można by poprawić kilka przycinków, bo widać białe tło ze spodu. Ale ogólnie to wypas.

Dla Ciebie wypas a ja znowu niedowidzę czy są jakieś odpowiedzi na forum czy nie.
Przez te Ciemne style kiedyś oślepnę xD
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
Minimus

Minimus


Liczba postów : 52
Registration date : 22/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyNie Mar 09, 2008 11:37 pm

Anarchy Maniek napisał:
Dla Ciebie wypas a ja znowu niedowidzę czy są jakieś odpowiedzi na forum czy nie.
Przez te Ciemne style kiedyś oślepnę xD
Możesz przecież kliknąć Zobacz posty od ostatniej wizyty xD. Ja zawsze to klikam, nawet jak czarno na białym widać gdzie nowe posty się pojawiły xD.
Powrót do góry Go down
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyNie Mar 09, 2008 11:51 pm

Anarchy Maniek napisał:
Dla Ciebie wypas a ja znowu niedowidzę czy są jakieś odpowiedzi na forum czy nie.
Przez te Ciemne style kiedyś oślepnę xD

Kurde, sam dopiero to zauważyłem. Do poprawki! Very Happy
Powrót do góry Go down
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2008 8:43 pm

Spokojnie, na forum cały czas styl jest dopracowywany, chyba lepiej, żeby działało, niż miało wielkie okno z napisem "trwają budowy, forum chwilowo zamknięte, więc wy*****alać xD"
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyWto Mar 11, 2008 1:26 am

Tochers napisał:
Spokojnie, na forum cały czas styl jest dopracowywany, chyba lepiej, żeby działało, niż miało wielkie okno z napisem "trwają budowy, forum chwilowo zamknięte, więc wy*****alać xD"

W sumie też racja przynajmniej można sobie po spamować a tak mielibyśmy stronkę zamkniętą XD

A tak na poważnie co do reklam może się udać ponieważ wszyscy i tak lubią ściągać sobie wersje RAW a w wyszukiwarce google ta strona pojawia się jako jedna z pierwszych związanych z ta tematyką jednakże może zaistnieć jeden problem ponieważ tzw "Rookie w anime " na początku i tak nie znają pojęcia słowa Raw więc ich przyjście może się odwlec w czasie. Strona jeśli chodzi o mnie powinna skierować swój potencjał w kierunku przede wszystkim ludzi rozpoczynających swoją przygodę z anime co oznacza zainteresowanie się tytułami bardziej komercyjnymi które nie mają jeszcze licencji w Polsce.... ( one piece panowie w RAW'ach mogłoby dać tej stronce niezłego kopa xD ) co zaowocowałoby szybszym rozwojem tejże strony a także zapewnieniem przynajmniej mniej więcej pewnej pozycji na poziomie przetrawiania w jakimś dłuższym odstępie czasu.

To chyba na tyle ^^
PEACE AND LOVE afro
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
Skipek

Skipek


Liczba postów : 86
Registration date : 08/12/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyWto Mar 11, 2008 8:32 am

One Pice no pewnie, tylko ciezko by bylo to wrzucic. Ja posiadam jak narazie tylko 200 w rawie (narazie). Moge zaczac powoli wrzucac filmy.

1. W dziale "Anime z http" zrobic 2 podkategorie: Rawy i Hard/Soft, co ulatwiloby rozpoznawanie anime.
2. Moznaby stworzyc dzial "Filmy".
Powrót do góry Go down
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyWto Mar 11, 2008 3:22 pm

Nie długo odbędzie się nabór na redakcje forum, więc bądźcie czujni, wszystkie obowiązki i wytyczne podam wkrótce Very Happy. @Skipek Dział filmy wkrótce się pojawi. Co do podziału na oddzielne kategorie raw i softsub nie będę już rozdzielał, bo było by za dużo szukania, są spisy alfabetyczne, a w nawiasach wersje anime, więc to wydaje mi się wystarczy. @Anarchy Maniek Zdecydowanie One Peace dało by kopa porządnie, jeszcze gdyby było na ftpku bounce. Wkrótce też postaram się pozbyć całej licencji. Przynajmniej na czas, kiedy forum nie zostanie zabezpieczone przed panami w mundurach, o czym wspominał już @Dred.
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptySro Mar 12, 2008 12:17 am

Tochers napisał:
Nie długo odbędzie się nabór na redakcje forum, więc bądźcie czujni, wszystkie obowiązki i wytyczne podam wkrótce Very Happy. @Skipek Dział filmy wkrótce się pojawi. Co do podziału na oddzielne kategorie raw i softsub nie będę już rozdzielał, bo było by za dużo szukania, są spisy alfabetyczne, a w nawiasach wersje anime, więc to wydaje mi się wystarczy. @Anarchy Maniek Zdecydowanie One Peace dało by kopa porządnie, jeszcze gdyby było na ftpku bounce. Wkrótce też postaram się pozbyć całej licencji. Przynajmniej na czas, kiedy forum nie zostanie zabezpieczone przed panami w mundurach, o czym wspominał już @Dred.

Ahhh wszystko zaczyna się rozkręcać a ja na jakiś czas zniknę z pola widzenia i będę pojawiał się tylko okazjonalnie ^^ po 23 marca mój dostęp do neta będzie w znaczniej mierze bardzo ograniczony shit... Co do dresików z orzełkami mogą nie długo zawitać bo już widziałem Black Lagoon w jakimś poście na forum pirat

Mi to osobiście nie przeszkadza bo w głębi duszy jeśli chodzi o dane to w znacznej mierze mam czerwone serce xD ( jakby była komuna to chociaż milicja nie doczepiała by się do nas o takie bzdety bo w końcu wszystko jest wspólne )

Powolutku wszystko rusza do przodu jednakże po raz kolejny męczy mnie chat box xD
za każdym razem trzeba się logować a nasze poprzednie inteligentne dygresje wcięło.... why tego nie wiem affraid
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptySro Mar 12, 2008 7:39 pm

Na prośbę lipy3000 dałem chatboxa. Jest on co prawda niewygodny, ale bezpieczny, a dyskusje wcięło, bo to zupełnie inna para kaloszy xD.
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptySro Mar 12, 2008 8:06 pm

Tochers napisał:
Na prośbę lipy3000 dałem chatboxa. Jest on co prawda niewygodny, ale bezpieczny, a dyskusje wcięło, bo to zupełnie inna para kaloszy xD.
I za to jestem ci dozgonnie wdzięczny.

Tak właściwie, to bardziej miałem na myśli coś takiego: www.nnh.na7.pl
Ale zobaczymy, jak ten się spisze.

W ogóle coś większy ruch na forum. Klikam w pokarz nowe posty i wyświetliło mi z 10 tematów. Very Happy
Powrót do góry Go down
Skipek

Skipek


Liczba postów : 86
Registration date : 08/12/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptySob Mar 15, 2008 9:20 pm

Tochers zrob jakis dzial do filmow co bedzie sie wrzucac jakies japonskie dramy, gadac o nich itd.

Co do chatboxa to lipny, tworzy sie niepotrzebny spam (wiem ze od tego jest chat), chodzi mi o te joind i dc. No i ta kasacja wypowiedzi.
Powrót do góry Go down
Skipek

Skipek


Liczba postów : 86
Registration date : 08/12/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyPon Mar 17, 2008 8:33 am

Zrobcie jakies creditsy podobne do tych co maja na D-A z adresem strony, ktore bedzie sie dodawac do archiwow.
Powrót do góry Go down
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyPon Mar 17, 2008 11:49 am

Skipek napisał:
Zrobcie jakies creditsy podobne do tych co maja na D-A z adresem strony, ktore bedzie sie dodawac do archiwow.
Już takie mamy (przynajmniej w moich uploadach).
Powrót do góry Go down
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 EmptyWto Mar 18, 2008 12:08 am

Mogą one pozostać oficjalnymi. @lipa3000 zajmij się tym, napisz jakiś post w aktualnościach, bo mi się już Maniuś skarży, że spamuje xD.
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Sponsored content





Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje/pytania ;)   Propozycje/pytania ;) - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje/pytania ;)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Hyde Park :: Opinie na temat Forum-
Skocz do: