Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Bleach!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Qashqai

Qashqai


Liczba postów : 48
Age : 30
Registration date : 13/11/2007

Bleach! Empty
PisanieTemat: Bleach!   Bleach! EmptyNie Lis 18, 2007 8:36 pm

Rozkręcam się ^.^

Bleach. Moje ulubione anime!
Opowiada o piętnastoletnim Ichigo Kurosakim, chłopaku, który potrafi widzieć duchy. Za sprawą tej umiejętności poznaje Shinigami - Kuchiki Rukię - która w walce z Hollowem, w desperacji, oddaje mu swoje moce.
Ichigo zostaje zastępczym Shinigami. Przez jakiś czas pełni obowiązki Rukii, czyli niszczy złe duchy zwane Hollowami (Pustymi), dowiaduje się wielu rzeczy, między innymi, że Hollow zabił jego matkę.
W pewnym momencie zwraca na siebie uwagę Soul Society - Społeczności Dusz, czegoś w rodzaju nieba, pokonując potężnego Hollowa, Gilliana. Wkrótce zainteresowani Shinigami przybywają i stwierdzają, że Rukia złamała prawo. Na oczach rannego Ichigo zabierają Rukię do SS, aby za miesiąc ją zabić. Ichigo postanawia uratować przyjaciółkę.
Wtedy zaczyna się długa saga SS, która cały czas trzyma w napięciu; oprócz misji ratunkowej rozwija się jeszcze jeden, ważny dla sagi Arrancar wątek.
Nie będę pisać tu recenzji całego anime, bo zaraz pojawią się liczne spoilery. Powiem tylko jedno - polecam to anime! Jest wspaniałe, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że lepsze od Naruto (a jestem wielką fanką blondaska Very Happy)! A od NS to już na pewno... W końcu ja sama zainteresowałam się Bleachem dlatego, że NS stało się shitem jakich mało i nie warto było tego oglądać, a jakiegoś tasiemca muszę ściągać co tydzień Razz.
Wszystkie odcinki są do obejrzenia na bleach.wbijam.pl, na kreskowki.fani.pl i kreskowka.pl też jest trochę odcinków, ale chyba nie wszystkie.
Jeśli jesteś fanem Naruto... Mogę cię zapewnić - Bleach też ci podpasuje. W końcu jest z tego samego studia, ma podobną kreskę i w ogóle... Smile

Ta, zapomniałam o jednym powodzie, dla którego każdemu polecam to anime...
Mój ulubieniec ze wszystkich serii (XD) jakie oglądałam, a nie było tego mało Razz.
Ten chłopak... xDD HitsuHitsu! :3

Tak na marginesie, planuję wrzucić wszystkie epy Bleacha w RAWie, chcecie? x]
Powrót do góry Go down
http://animes.nmj.pl
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Bleach! Empty
PisanieTemat: Re: Bleach!   Bleach! EmptyNie Lis 18, 2007 11:54 pm

Mi też się to anime niezmiernie podoba. To fakt kreska jest podobna do Naruto, natomiast reszta to już zupełnie co innego. Oczywiście, że Bleach jest dużo lepszy od niego (ale to tylko moje skromne zdanie xD). Narazie mam za sobą tylko 53 epki, ale na tym nie kończę Very Happy.


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Lis 25, 2007 12:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Qashqai

Qashqai


Liczba postów : 48
Age : 30
Registration date : 13/11/2007

Bleach! Empty
PisanieTemat: Re: Bleach!   Bleach! EmptyPon Lis 19, 2007 6:33 pm

Hmm... Teraz jesteś w najlepszej sadze. Jeszcze masz przed sobą najlepszą akcję :3 z moim HitsuHitsu :3 bo później saga Arrancar jeszcze jest znośna, na początku fajnie, później nawet filery nie przynudzające, ale Hueco Mundo to już beznadzieja - brzydka kreska, nudne filery... :\
Powrót do góry Go down
http://animes.nmj.pl
Nightwing

Nightwing


Liczba postów : 4
Registration date : 14/11/2007

Bleach! Empty
PisanieTemat: Re: Bleach!   Bleach! EmptyWto Lis 20, 2007 10:18 pm

Co do nowych fillerów, wie ktoś ile odcinków ma być?
Z tego co mi wiadomo nowe fillery robi autor mangi by ukazać dodatkowy materiał.Qashqai no jasne że chcemy abyś wrzucił rawy, a masz może dvdripy z dwoma ścieżkami dzwiękowymi? :p
Powrót do góry Go down
Qashqai

Qashqai


Liczba postów : 48
Age : 30
Registration date : 13/11/2007

Bleach! Empty
PisanieTemat: Re: Bleach!   Bleach! EmptySob Lis 24, 2007 9:35 pm

DVDRipami nie dysponuję Razz.
Filery skończyły się chyba z tym tygodniem Smile
Powrót do góry Go down
http://animes.nmj.pl
kmax
Upliker
Upliker
kmax


Liczba postów : 34
Age : 33
Registration date : 08/12/2007

Bleach! Empty
PisanieTemat: Re: Bleach!   Bleach! EmptyCzw Gru 13, 2007 7:17 pm

No tak się naczytałem od was o tym Bleachu a jestem na etapie sciagania (79 epizodow na twardzielu) ze chyba zaczne ogladac przed sciagnieciem tych wszystkich epow jakie narazie wyszly.
Powrót do góry Go down
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

Bleach! Empty
PisanieTemat: Re: Bleach!   Bleach! EmptyCzw Mar 13, 2008 9:18 pm

^ ^ i jak wrażenia po 164 odcinku bo ja osobiście jestem zadowolony afro

Akcja nawet na poziomie a po za tym wróciła tzw "surowa kreska" moja najulubieńsza dzięki której bleach miał niegdyś całkiem niezły klimacik Cool
nie wspominając już o oprawie muzycznej i przedstawieniu postaci typu Renji i Ekipa jak na razie jestem ponownie pozytywnie nastawiony do tej serii.

Obecnie zrobiły na mnie następujące odcinki 161 162 i 164 niestety płytkie ściepy w stylu poprzedniego odcinka nie zbyt przypadły mi do gustu ale 164 znów dał mi nadzieję że z tego całego Bleach'a coś jeszcze może być lol!
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
Sponsored content





Bleach! Empty
PisanieTemat: Re: Bleach!   Bleach! Empty

Powrót do góry Go down
 
Bleach!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bleach OST
» Bleach: Memories of Nobody [RAW]
» [l33t-raws] [TV-Japan] [S^M] Bleach
» Bleach The Movie: Memories of Nobody [DB] (2007) DVD Rip

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Hyde Park :: Dyskusje o Anime-
Skocz do: