Czy chcesz zareagować na tę wiadomo¶ć? Zarejestruj się na forum za pomoc± kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )

Go down 
+13
lipa3000
kmax
koni
Qba
sasquach
Minimus
Tonic
dred
dusia
tymek
Qashqai
Tochers
Anarchy Maniek
17 posters
AutorWiadomo¶ć
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptySro Lis 14, 2007 1:27 am

Siemka wypada sie chociaż przedstawić w końcu kultur± można błysn±ć a także zmienić nastawienie z typowego użytkownika na jak±¶ luĽniejsz± relacje pomiędzy admin --> reszta ¶wiata

Real name nie ważne xD
Wiek : 20 na karku nic tylko łopatę w dłoń i do roboty ;/
Gatunek : Człowiek zwany rozumnym tylko w przeno¶ni
Male
zainteresowania: anime, manga, sprzęt komputerowy, tworzenie napisów; Stosunki międzynarodowe.
Aktualnie student i pracownik ochrony osób i mienia Very Happy
Życiowe motto - Żyć i powiedzieć na końcu moje 100 milionów poszło się......

po za tym Pozdrawiam cał± ekipę lol!
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptySro Lis 14, 2007 6:24 pm

No ekipa na razie, to tylko ja i dred, forum na razie jest w fazie reklamy i rozowoju.

Prawdziwe imię: Patryk
Wiek: 15
Płeć: Mężczyzna
Zainteresowania: Muzyka (Metal, rock, ogółem mocniejsze brzmienie Wink), anime, komputery, kiedy¶ chwilkę robiłem translacje skanlacji.
Aktualnie chodzę do gimnazjum katolickiego i szczerze nie polecam. Ave Satan Smile


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Lis 25, 2007 12:33 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Qashqai

Qashqai


Liczba postów : 48
Age : 30
Registration date : 13/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptySro Lis 14, 2007 7:41 pm

Jeszcze jaaaaa XD

Prawdziwe imię - Ka¶ka
Wiek - 14 (najmłodsza... xD)
Płeć - kobieta
Zainteresowania - Manga, anime, tłumaczenie mang, Photoshop (a wła¶ciwie rzecz zwana "Digital Art", ale traditional też wymiata Razz), muzyka, broń biała - najlepiej japońska i z anime... I co¶ tam jeszcze by było.
Życiowe motto: Vouloir se pouvoir XD Dla tych, co z francuskiego słabi - chcieć znaczy móc Very Happy
Uczę się w takim ciekawym gimnazjum, którego dyrektorka zabrania u¶miechania się na lekcji ^^'
Powrót do góry Go down
http://animes.nmj.pl
tymek

tymek


Liczba postów : 7
Age : 35
Registration date : 14/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptySro Lis 14, 2007 8:11 pm

Czeescc Very Happy:DD

Jestem Tymek Razz
Wiek: 19
Płeć ? facet no ;d
Czym sie interesuje ?
Anime, Komputery, sport
Co lubie ? Wypady nad yeziorko i b(p)iwaki:P

Witam i pozdrawiam Razz
Powrót do góry Go down
http://www.higurashi.go.pl
dusia

dusia


Liczba postów : 69
Age : 30
Registration date : 10/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptySro Lis 14, 2007 8:45 pm

Aloha!

A ja jestem Klaudia Very Happy
Wiek: 14 (za tydzień skończę)
Płeć: kobieta
Zainteresowania: manga, anime, informatyka, ksi±żki, Japonia, muzyka, filmy (bez telenoweli Razz )

Absolwentka gimnazjum z okropnymi mundurkami (standard)
Powrót do góry Go down
http://www.anime-koda.yoyo.pl
dred
Moderator
dred


Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyCzw Lis 15, 2007 9:35 am

Ellllllllllo! ;p
nick - dred
real - Kamil
inne ksywy: brak. ;p
lat: 14, jutro 15 (czyli urodzinowy przypływ kasy na nowe winyle ;p)
Zainteresowania: muzyka (od klasyki poprzez jazz, blues a kończ±c na black i death metalu, pomijaj±c pop, pop rock, pop metal, disco polo, hip-hop, hiphopolo), kreskówki (wyszczególnione te ¶mieszne ;p), anime, manga, historia, malarstwo surrealistyczne, hentai ;p.
życiowe motto: Mentosy ponad wszystko! ;p
Uczeń trzeciej klasy gimnazjum, w którym każ± ubierać kbraczki od rusaka. ;p
Powrót do góry Go down
tymek

tymek


Liczba postów : 7
Age : 35
Registration date : 14/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyCzw Lis 15, 2007 3:57 pm

wow ale srednia wieq Very Happy:D
ja i Anarchy Maniek tylko zawyzamy xD
Powrót do góry Go down
http://www.higurashi.go.pl
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyPon Lis 19, 2007 7:03 pm

tymek napisał:
wow ale srednia wieq Very Happy:D
ja i Anarchy Maniek tylko zawyzamy xD

Wiesz jeste¶my jeszcze z pokolenia 8X więc chętnie po obserwuję co zaprezentuje 9X
pirat
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
Tonic




Liczba postów : 8
Registration date : 10/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyPi± Lis 23, 2007 12:15 am

Dziendobry!!! Razz

Imie - ...
Wiek - 15
Plec - man
Zainteresowania: Siatkowka, muzyka (rock, metal), komputery, sztuki walki
Uczen gimnazjum (szkola bez mundurkow Very Happy)
Powrót do góry Go down
Minimus

Minimus


Liczba postów : 52
Registration date : 22/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyPi± Lis 23, 2007 12:32 am

Jak wszyscy to wszyscy
Imię: Maciek
Wiek: 14
Jak z wieku wynika chodzę do gimnazjum :p .
Zainteresowania: anime, manga, software komputerów, matma, może gegra(?)
W przyszło¶ci...: "wyjadę do Anglii, zarobię kasę, wrócę na wie¶, kupię sobie motorynkę i będę jeĽdził" cytat z jednego programu ^^ A tak serio serio... może architekt, może informatyk, matematyk, może nawet tłumacz! Innymi słowami nie mam planów na przyszło¶ć Razz .
Dobra, ja się tu rozpisałem, a klasówa jutro z chemii. Musze ¶ci±gi wydrukować. ^^
Powrót do góry Go down
sasquach

sasquach


Liczba postów : 4
Registration date : 24/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptySob Lis 24, 2007 9:47 pm

Czesc

Prawdziwe imię: Kuba
Wiek: 15
Płeć: Mężczyzna
Zainteresowania: Muzyka(hip hop,rap,czasem cos ciezszego), oczywiscie manga,anime, dobre filmy , komputer
Powrót do góry Go down
Qba

Qba


Liczba postów : 3
Registration date : 25/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyNie Lis 25, 2007 7:41 pm

Witam
Imię: Kuba
Wiek: 11
Płeć: Male
Zainteresowania: Sport, kreskówki, anime, różnego rodzaju gry.
Powrót do góry Go down
koni

koni


Liczba postów : 3
Registration date : 13/12/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyCzw Gru 13, 2007 6:11 pm

YOO YOO !!

Naraku no Hana przeprowadza zmasowany atak na forum!!
Witam wszystkich których nie znam, bo do tymka i Anarchy Maniek nie muszę mówić "cze¶ć" xP

No to co¶ o mnie:
Tymek mówił co¶ o zawyżaniu wieku, a co mi tam, dorzucę swoje 21 lat i podci±gnę ¶redni± w górę.

Hmmm... chcecie usłyszeć co¶ o mnie? Nie s±dzę, ale jak by co to podaję gg i maila, więc ¶miało.
A tak poza tym Widzew ŁódĽ Rulez xD
Powrót do góry Go down
kmax
Upliker
Upliker
kmax


Liczba postów : 34
Age : 33
Registration date : 08/12/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyCzw Gru 13, 2007 6:56 pm

Elo to ja teraz

Prawdziwe imię : Kuba
Wiek: 17
Zainteresowania: Anime, manga, komputerek. Jeszcze lubie pojezdzic na rowerku i pograc troszke na PS2 Very Happy

Co by tu jeszcze....

a no tak jestem tu Uplikerem hahaha (wg mnie i tak i tak powinno byc uploader) Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 33
Registration date : 24/11/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyCzw Gru 13, 2007 8:23 pm

Wybaczcie, że dopiero teraz.

Mam na imię Wojtek i też mam 12 lat. Razz A tak serio to Andrzej i 17. Lubię czasem poogl±dać se animca, mangę czytam rzadziej. Słucham metalu, nieznoszę rapu (sorka Razz). Głupkiem nie jestem, ale oceny w szkole jakie¶ takie cienkie. Smile Lubię też czasem obejżeć jaki¶ dobry film i popykać na mojej oldschoolowej konsoli - Playstation.
Powrót do góry Go down
Anemic

Anemic


Liczba postów : 38
Registration date : 29/12/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptySob Sty 05, 2008 1:59 am

Witam!

Real Name: Kamil : )
Wiek: 20 (¶rednia podro¶nie : ))
Gatunek: Człowiek bez emocji. . .
Płeć: Mężczyzna
Zainteresowania: skateboarding, snowboarding i kilka innych rzeczy : )

Jestem nowy je¶li chodzi o anime, chłopak mojej siostry przekonał mnie żebym sobie obejrzał Naruto i niestety przypadło mi do gustu : ) Próbowałem jeszcze ogl±dn±ć Bleach ale nie przypadło mi specjalnie...
Powrót do góry Go down
Sledziu_w

Sledziu_w


Liczba postów : 36
Age : 33
Registration date : 23/12/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyCzw Sty 10, 2008 11:36 pm

Imię: Kamil
Wiek: 18
Płeć: Male
Zainteresowania: anime, komputery, nowe technologie, drzewka bonsai, kendo...

Aktualnie: Weteran zaprawiony w bojach o lepsze oceny, uczeń V LO Rybniku ;D
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com/
moniku




Liczba postów : 8
Age : 34
Registration date : 09/01/2008

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyCzw Sty 10, 2008 11:54 pm

hm to i ja
Imię: Monika
Wiek: 18 [matura bleeeeeeeee]
Zainteresowania: wiadomo, anime, muzyka [glownie punk/rock/metal], jazda na rowerze? xD
a tak to juz nie ma za bardzo co pisac ^^"
Powrót do góry Go down
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyPi± Sty 11, 2008 12:00 am

O także się kiedy¶ interesowałem drzewkami bonsai, miałem jedno hodowanie przez 4 lata, ale widać już było na nim efekty ciężkiej pracy, niestety przez przypadek podczas mojej nieobecno¶ci mama zamiast nawozem podlała bimbrem lol!, który dla niepoznaki położyłem z nawozami.
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Sledziu_w

Sledziu_w


Liczba postów : 36
Age : 33
Registration date : 23/12/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyPi± Sty 11, 2008 3:42 pm

Moje najstarsze drzewka to maj± już około 7 lat... bimber chyba był za mocny Very Happy ... Po sake pewnie by lepiej rosły Cool
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com/
Boomerek




Liczba postów : 4
Registration date : 28/12/2007

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyNie Sty 20, 2008 4:15 pm

Imie:Marcin
Wiek:15
Zainteresowania:Anime.. interesuje sie jeszcze anime i manga .. i anime również.. a i oczywi¶cie anime ... inne moje zainteresowania s± na poziomie 0.001% .. =) tak... lubię ¶ci±gać anime ... i ogl±dać je xDDD .. chociaż teraz ostatnio wpadłem w dziwna chorobę... przynajmniej na romansidłach... jak obejrzę z 3 odcinki to zaczyna mi sie nudzić... i w ogóle nie chce mi sie nowego anime ogl±dać ;(( ehhh.. muszę sie jako¶ nawrócić .. jeszcze jedna z pasji to kompy xD .. o tak wła¶nie złożyłem se czę¶ci.. jedynie co muszę zrobić to kupić je... ale nie mam kasy =___=
interesuje sie jeszcze Moniku-bogini sex'u i urodzaju xDDD wiec to chyba tyle Razz ... moja nowa idolka ^_^ ..
Powrót do góry Go down
moniku




Liczba postów : 8
Age : 34
Registration date : 09/01/2008

Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) EmptyNie Sty 20, 2008 7:47 pm

hahaha Boom, masz w leb za ostatnia linijke xD
/Ja wiedziałem, że to "ssij pałę" musiało się sk±d¶ wzi±ć Razz - Tochers
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )   Ohayo ( czyli witamy się z ekip± ) Empty

Powrót do góry Go down
 
Ohayo ( czyli witamy się z ekip± )
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Hyde Park :: Hyde Park-
Skocz do: