Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 GTO

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

GTO Empty
PisanieTemat: GTO   GTO EmptyPią Mar 14, 2008 2:50 pm

GTO Mangagto1prodhs6

Seria naprawdę zabawna opowiada o młodym wilku który szuka swojego stada podczas pełni księżyca niestety nie zdając sobie sprawy że w dzień zmienia się w człowieka która ściga samego siebie nie wiedząc że to on był sprawcą ataku na pobliskie wsie geek

GREAT TEACHER ONIZUKA - Wspaniały Nauczyciel Onizuka

Dobra koniec tej bujdy ^^ Jak każdy zapewne wie GTO to już kultowe anime a co dopiero manga pirat
Opowiada historię Ekichi Onizuki który wbrew logiki normalnych i porządnych osób zostaje nauczycielem w pewnej prestiżowej Szkole im Św. Lasu czy jakoś tak szło. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że ów nauczyciel to tak naprawdę eks-szef gangu motocyklowego a także 22 letni napalony prawiczek xD

Perypetie tego nauczyciela są bardzo zabawne zwłaszcza gdy ma ktoś tak olewający stosunek do własnych prowadzenych zajęć a także ogólnie wrogie nastawienie do większości nauczycieli płci tej samej i traktuje ich jak starych że się tak za przeproszeniem wypowiem pierdzieli. Manga przekomiczna warta wydania każdej złotóweczki Very Happy

Ogółem ma 25 tomików ale jest to manga do której można wracać na okrągło nie nudząc się w jakiś ciepły dzień znakomita pozycja zwłaszcza dla osób które lubią się zrelaksować na świeżym powietrzu i odetchnąć już od tego kompa a także wszystkich tych bzdur związanych z codziennym życiem .

Obecnie na polskim rynku wyszedł 20 tomik Cool

Polecam Anarchy Maniek afro


Ostatnio zmieniony przez Anarchy Maniek dnia Nie Mar 16, 2008 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

GTO Empty
PisanieTemat: Re: GTO   GTO EmptyPią Mar 14, 2008 11:20 pm

Jest to niestety jedyna manga jaką posiadam i to jeszcze zaledwie 6 tomów Embarassed. Uwielbiam ją, jest po prostu boska. Z tego co widziałem, to ta scena jest najlepsza i polewałem się z niej przez 2 godziny lol!.

GTO Skanuj0001pw7.th
GTO Skanuj0002ri1.th

PS sory, że tak krzywo, ale skanowałem tak na szybkości.
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Anarchy Maniek

Anarchy Maniek


Liczba postów : 79
Age : 36
Registration date : 14/11/2007

GTO Empty
PisanieTemat: Re: GTO   GTO EmptySob Mar 15, 2008 12:32 am

Ja mam równe 20 tomików i na pewno będę kupował następne afro

Akcja z anime GTO do 14 tomika pokrywa się w większości z manga ale później manga pokazuje pazury i rozszarpuje swojego animowanego odpowiednika pirat

PS

Gratulacje Tochers 200 postu w końcu dobiłeś do tej magicznej cyferki byle do 1000 teraz ^^
Powrót do góry Go down
http://www.animemanasati.fora.pl
lipa3000
VIP
VIP
lipa3000


Liczba postów : 98
Age : 34
Registration date : 24/11/2007

GTO Empty
PisanieTemat: Re: GTO   GTO EmptySob Mar 15, 2008 12:56 am

Pożyczyłem od kumpla 2 pierwsze tomy GTO i muszę przyznać, że niełatwo było mi je przeczytać. Manga wydała mi się jakaś-taka chaotyczna i do tego te maciupieńkie literki. Stanowczo za małe na moje oczy. Reszta stoi oczywiście na najwyższym poziomie.
Powrót do góry Go down
Tochers
Admin
Tochers


Liczba postów : 204
Age : 32
Registration date : 19/10/2007

GTO Empty
PisanieTemat: Re: GTO   GTO EmptyNie Mar 16, 2008 11:38 am

@lipa3000 jest to tylko sprawa wydania. Muszę przyznać, że Naruto w wykonaniu JPF jest Duuużo lepszej jakości i wszystko jest napisane wyraźnie, nie ma tam takich malutkich dialogów (chociaż ty można się przyczepić, bo te szczególigi niekiedy dodają smaczku), a przede wszystkim papier jest bieluśki, a nie jak z recyklingu. Ja tam nie mam nic do ochrony środowiska, czy coś, ale na mangach sobie nie szkodujcie xD.
Powrót do góry Go down
https://animeraw.forumpolish.com
Sponsored content





GTO Empty
PisanieTemat: Re: GTO   GTO Empty

Powrót do góry Go down
 
GTO
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Hyde Park :: Dyskusje o Mangach-
Skocz do: